0

Ivan Landa

 

 

 


Články autora:

Jak si vybrat správně látku pro screenovou roletu?

Vybrat látku pro screenové rolety je často velmi náročným úkolem. Určitě máte představu, jestli chcete rolety ke stínění, nebo třeba zatemňování, stejně tak jestli chcete barvu světlou nebo tmavou. Ale vybrat si pak jednu konkrétní látku ze vzorníku už je oříšek. Pojďme se proto podívat podrobněji na to, co vám o jednotlivých látkách říkají jejich hodnoty v popisech.

Číst celý článek...

Srovnání běžných podomítkových pouzder a prefabrikovaných ostění

Tak jako ve všech průmyslových odvětvích je nyní i ve stavebnictví kladen důraz na časovou optimalizaci a systémová řešení, která kompenzují nedostatek kvalifikované práce a tlak na rychlost výstavby. Jedním z řešení jsou prefabrikované stavební prvky. Jedním z takových prvků jsou naše prefabrikovaná okenní ostění s integrovanými podomítkovými pouzdry pro vodící lišty exteriérových žaluzií. Usnadňují realizaci stavebního detailu, který je v běžné praxi náročný na čas, kvalitu provedení a hlavně plánování a koordinaci činností na stavbě.

Číst celý článek...

Výhody venkovních žaluzií

Venkovní stínění je dnes už zcela běžným doplňkem většiny staveb. A je k tomu mnoho důvodů - ochrana před teplem, ochrana soukromí, zajištění lepších světelným podmínek doma a další. Přečtěte si tento článek, kde se zabýváme těmi hlavními výhodami.

Číst celý článek...

Kategorie článků