0

Purenitové boxy - PurBoxy

PurBoxy jsou zkráceným názvem pro kastlíky na žaluzie či rolety, jinak také purenitové boxy. Jedná se o nejideálnější řešení pro uložení venkovních žaluzií a screenových rolet, co se izolace a jednoduchosti montáže týče. PurBoxy se montují před okno do kontaktního zateplení nebo připravených kapes v prostoru překladů. Boxy jsou složeny z purenitových desek a PIR izolace. Díky těmto materiálům jsou boxy pevné, lehké, nenavlhají, nereagují na stavební teplotu a chemii. Skvěle se s nimi pracuje a dobře se do nich kotví. Dokonale izolují místa, kde jindy vznikají tepelné mosty. Zároveň jejich montáží vyřešíte v jednom kroku hned několik jindy náročných stavebních detailů.

Součástí PurBoxů může být i izolační ostění. V něm je integrováno skryté vedení lamel venkovních žaluzií nebo screenových rolet. Jednoduše a efektivně tak vyřešíte zapracování pod omítku, ale i velmi účinnou izolaci těchto míst.

Vyberte si z následující nabídky produktů a začněte s konfigurací na míru. Pokud budete potřebovat radu, koukněte se na nejčastější dotazy ohledně PurBoxů a nebo jsme vám k dispozici i osobně na naší infolince. 

Samostatný PurBox pro venkovní žaluzie

Doprava zdarma

Doprava zdarma

NAD 5 000 KČ

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora

PORADÍME S VÝBĚREM

Plaťte bezpečně online

Plaťte bezpečně online

100% ZABEZPEČENO

Vlastní výroba a sklady

Vlastní výroba a sklady

NAKUPUJTE PŘÍMO OD VÝROBCŮ