K poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací.

zavřít
Můžete začít psát.
Výsledky hledání se objeví zde.

Doprava a platba

Jak vám zboží
dodáme?

Dopravu našich výrobků po celé České republice zajišťují přepravní společnosti DPD a TopTrans. Konkrétního doručovatele určujeme na základě objemu a velikosti přepravované zásilky. O datu dodání Vás budeme předběžně informovat prostřednictvím emailu a dopravní společnost Vás den před doručením obeznámí SMS zprávou.

Všechny montážní manuály naleznete u jednotlivých produktů. A kdyby bylo cokoliv potřeba, můžete nás kontaktovat na e-mailové adrese info@purguru.cz nebo na telefonu +420 605 220 922. Rádi vám poradíme.

 
Jak můžete
zaplatit?
  • Převodem z účtu
  • Platební kartou
  • Online bankovním převodem
  • Platba Twistem

Protože pro vás vyrábíme produkty na míru, potřebujeme jako závazné potvrzení uhrazení objednávky předem, abychom ji mohli zadat do výroby. V případě objednávek nad 50 000 Kč je možné zaplacení zálohy ve výši 50 % a zbylou částku po dodání produktů k vám.

Pro online platby využíváme Platební bránu The Pay

  

ThePay je online platební brána, díky které lze umožňuje bezpečně provádět platby přímo na stránkách e-shopů – platby přes internet. Platební brána ThePay je absolutně bezpečná. Na bránu dohlíží ČNB, má zabezpečený SSL certifikát, 3D Secure a další zabezpečení.

Přidali jsme také možnost platby přes Twisto. Snadno si založíte účet a platbu můžete provést později nebo si ji rozdělit na více splátek.